×

У Полтаві попрощалися з Ніною Кірсо

Попрощатися з солісткою групи «Фрістайл» Ніною Кірсо, яка померла 30 квітня у Полтаві, прийшло всього 10 чоловік. Про це повідомив її друг Сергій Кузнецов.


За його словами, похорон співачки відбувся практично у закритому режимі, як цього вимагають карантинні заходи. Тож на ньому були присутні лише найближчі люди.

Ніна Кірсо пішла з життя на 57-му році життя після тяжкої і тривалої хвороби. Ще 1 червня 2018 року співачку розбив інсульт, після якого вона так і не змогла відновитися, весь цей час перебуваючи в коматозному стані.

Після створення в 1988 році групи “Фрістайл” Ніна Кірсо була її єдиною солісткою. Пісні в її виконанні звучали в усіх альбомах групи, адже весь «жіночий» репертуар був побудований саме на її піснях. Ніна брала участь у записі всіх десяти альбомів «Фрістайлу». Також Ніна Кірсо була співавтором кількох пісень групи.  Вона автор музики пісень «Коли ти поряд» і «Україна-ненька» (до якої написала також більшу частину тексту).

Творча дружба пов’язувала Ніну Кірсо і з «Полтавським вісником». Так, вона брала активну у нашому проекті  «Заспіваємо разом!», була тренером однієї з команд-учасниць.

Вона пішла від нас, але її пісням жити!  Тож ми пропонуємо вам згадати найвідоміші з них.  

“Коли ти поряд”

“Метелица”

“Обидно мне до слез”

“Желтые розы”

“Три сосны”

“Кораблик любви”

“Давайте выпьем за мужчин”

“Целуй меня горячей”