×

Під час карантину демонтували МАФ за завищеною ціною

Протягом кількох днів у центрі Полтави на перехресті вулиць Соборності та Котляревського (навпроти ЦУМу) підрядна організація ТОВ «Рудіко» здійснювала демонтаж незаконної тимчасової конструкції (МАФу). На це представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» витратила з бюджету міста чималі завищені кошти. І це попри те, що нині у зв’язку з карантином уся країна, зокрема й Полтава, переживає економічну кризу.

За інформацією на ProZorro, за договором підрядна організація ТОВ «Рудіко» отримає за свою роботу 86,5 тис. грн. Вдумайтесь, така шалена сума за якийсь демонтаж тимчасової конструкції. Такі роботи можна було б із легкістю виконати максимум за 20 тис. грн.

Чому ж місто вкотре переплачує в чотири рази? І чи взагалі на часі подібні роботи і такі витрати? Адже цей МАФ сплачував до міського бюджету податки та надавав робочі місця. До того ж нині ситуація із працевлаштуванням не така вже й оптимістична. У період карантину чимала кількість полтавців втратила роботу.

 Проте, не зважаючи на карантин та економічну кризу, представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» продовжують викидати захмарні кошти на вітер. Хоча б мали берегти кожну копійку і спрямовувати її на першочергові потреби – захисні маски, костюми в полтавські лікарняні заклади, латати вчасно ями на дорогах, які призводять до загибелі жителів міста. Однак вони думають лише про дерибан міського бюджету та можливість особистого збагачення. Коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» стала гідною послідовницею Мамая.