×

Піротехніки знищили 47 застарілих боєприпасів

27 жовтня о 07:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення невідомих  вибухонебезпечних предметів в приватному домоволодінні на вул. Вишневій в с. Велика Павлівка Полтавського району.

Фахівці ДСНС, які прибули на виклик, ідентифікували небезпечні знахідки як 46 артилерійських снарядів калібром 45 мм та 1 гранату РПГ-40 часів минулих війн.

Співробітники Служби порятунку «101» повідомили про боєприпаси працівників Національної поліції, які організували охорону місця виявлення.

Піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили застаріли боєприпаси та відвезли на спеціальний підривний майданчик, де о 15:30 контрольованим підривом їх було знищено.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

9.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області