×

«Подарункові» автомобілі для поліцейських спершу налякали полтавців

Сьогодні зранку полтавці, особливо ті, хто перебував у центрі міста, схвильовано перешіптувалися, споглядаючи за колоною поліцейських автомобілів, які скупчувалися на Театральні площі міста. «Що трапилося?»  – запитував дехто,  з тривогою позираючи  на таку незвичну картину. Бо й справді півсотні службових авто  в одному місці побачиш не часто!

Подія й справді виявилася неординарною для всієї України: 52 спеціалізовані автомобілі Skoda Rapid передано сьогодні 9 територіальним підрозділам поліції не лише Полтавської, але й Харківської, Сумської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської областей, а також Краматорська і Кременчука. До речі, Полтаві дісталося шість автомобілів, Кременчуку – чотири.

Начальник департаменту патрульної поліції України полковник Євгеній Жуков вручив також нагороди – іменні годинники та почесні грамоти – великій групі патрульних, які відзначилися при виконанні службових обов’язків:

—Нові автомобілі Skoda Rapid ми передаємо як планову заміну автопарку. І якщо «Тойоти» були своєрідною гуманітарною допомогою, то «Шкоди» закуповуємо самі уже за тендерними процедурами за необхідних потреб. Ми й надалі поступово будемо поступово оновлювати автопарк, дбати про те, щоб спецавтомобілі були надійнішими, обладнаними усім необхідним для ефективної роботи сучасного українського поліцейського.