×

Подарували Шамоті квиток на потяг до Кременчука, де вже діє програма «Місто без наркотиків»

Ми з вами таки примусили Шамоту почати боротьбу з наркотиками. Майже рік щодня ми змушували Чепурка, Шамоту з Удовіченком розпочати боротьбу з наркотиками в Полтаві. Добивалися, аби вони прокинулися від зимової сплячки і хоча б щось почали робити.

На телеканалі «Центральний» Шамота, до речі, за гроші платників податків (кожен такий ефір коштує полтавцям 20 тис. грн з бюджету міста) заявив, що нарешті створює робочу групу для створення робочої групи по боротьбі з поширенням наркоманії в Полтаві.

Наша з вами петиція, сотні моїх звернень, пости у мережі «Фейсбук», які набирали тисячі поширень і лайків, більш як 30 листів від комітету Парламенту, купа виступів на телебаченні й маса статей у газетах… І нарешті влада міста поки що тільки прокинулася і заговорила про початок боротьби з наркотиками.

Уявіть, вони створять робочу групу і потім колись програму. Будуть вигадувати велосипед.) Для чого? Уже є досвід Кременчука, Харкова, купа програм у відкритому доступі. Розпочніть працювати нарешті! Оті 20 тис. грн, які ви викинули на піар цього разу, допомогли б знищити рекламу наркотиків на будинках у всьому місті.

Тому ми придбали і даруємо Шамоті квиток на потяг до Кременчука, де вже давно реалізується програма «Місто без наркотиків».