×

Погода в листопаді

Чи буде ще тепло в листопаді 2019 року або погода буде холодною? Більшість з нас хотіли б насолоджуватися сонячними днями. Чи можемо ми розраховувати на комфортну температуру повітря?

Останній осінній місяць буде примхливим в плані погоди. Сонце, дощ і сніг будуть змінювати один одного майже весь місяць. А температура? Безумовно, нижче 10 градусів за Цельсієм, а в самому кінці місяця нас чекають морози.

За прогнозами метеорологів, перші листопадові дні будуть сонячними, а не хмарними. Однак з 5 по 10 листопада прогнозуються дощі, можливі опади мокрого снігу. Перші ознаки зими, тобто снігопади, можуть з’явитися після 20-го листопада.

У листопаді нас чекають заморозки вночі, вранці, і локально вдень. Сонячних днів буде трохи менше, ніж у вересні або жовтні, але це не дивно, адже зима наближається. Прогнозується поривчастий вітер.

Згідно з довгостроковими прогнозами, температура в першій половині листопада очікується в середньому між +5…+9 градусами Цельсія. Зниження до +1…+6ºС можна очікувати в другій половині місяця.

Перший тиждень листопада буде найприємнішим, на другому і третьому тижні температура знизиться. Останні дні місяця будуть по-справжньому зимовими, вночі та вранці температура не буде перевищувати близько -3…-2°С.

Європейські кліматологи вважають, що температура повітря в листопаді цього року буде вище багаторічної норми. Звичайно, це не означає, що весь місяць буде дуже теплим. Прохолодні періоди з морозами і снігопадом також вірогідні.

Очікується, що кількість опадів буде більше, ніж в літні місяці, але менше, ніж в листопаді за останні кілька років. Рясні опади прогнозуються в горах. Область порівняно низького атмосферного тиску з Середземного моря принесе велику кількість хмар.