×

Поїздкою Шамоти з компанією до Грузії зацікавилася прокуратура

26 лютого в місцева прокуратура внесла відомості про вчинення кримінального правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань щодо перевірки
розтрати окремими посадовцями Полтавської міської ради та виконкому коштів для оплати витрат, пов’язаних із поїздкою до Республіки Грузія. Про це «ПВ» стало відомо з достовірних джерел.

Досудове розслідування проводитиметься СВ Полтавського ВП ГУНП у Полтавській області. У прес-службі поліції Полтавщини цю інформацію підтвердили.
– За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.191 Кримінального кодексу – привласнення або розтрата майна, заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Триває досудове розслідування. Слідчі готують документи для проведення вилучення необхідної документації. Також ми чекаємо на завершення проведення службової перевірки у самій міській раді,– зазначив заступник
речника обласної поліції Роман Гришин.

Нагадаємо, у січні цього року керівництво міста, представники депутатського корпусу та
деякі очільники комунальних підприємств перебували у Грузії нібито з метою налагодження міжнародних зв’язків. Тоді грузини необачно виклали у «Фейсбук» відпочинок полтавських чиновників Олександра Шамоти, Юрія Синяка (партія Шамоти – «СДП») та Тараса Бойка («Рідне місто») на лижному елітному курорті у Грузії за рахунок бюджету.