×

Покарані бездіяльністю: люди закликають ЖКГ врятувати їхній будинок від дощу

Мокрі стіни, постійна сирість та підлога, що невпинно просідає, – саме такий вигляд має щоденне життя мешканців першого поверху будинку №1 на вулиці Героїв Крут. З невідомих причин у них відсутня система дощової каналізації, цоколь та відмостка, що в результаті перетворює кожен дощ на справжню кару та становить справжню загрозу здоров’ю людей. Тож, бажаючи надати розголосу цій ситуації, мешканці звернулися до редакції «ПВ».

80-річна полтавка Світлана Андрієвська живе на першому поверсі будинку №1. За її словами, щойно пройде злива, як підлогу та стіни заливає водою:

– Коли дощ або, не дай Бог, злива, у мене по стінці постійно біжить вода. Розмокає відкос та заливає підлогу так, що тепер вона прогинається, а подекуди навіть пішла тріщинами. І чим далі, тим гірше, адже через постійну сирість я не можу вберегти квартиру від руйнування.

Також вона додала, що неодноразово зверталася до заступника міського голови з питань ЖКГ, представника команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» Олексія Чепурка. Проте закликів пенсіонерки чиновник просто «не почув», і її проблеми вкотре потонули у відписках та порожніх обіцянках.

– Зверталася до Чепурка, багато разів писала листи, але у відповідь отримувала стандартні обіцянки. Крім цього, особисто ходила, і мені пообіцяли все зробити, однак потім виявилося, що нічого не робитимуть. Тож вийшло, що половину будинку зробили, витративши на це 3 млн грн, а в тій частині, де інвалід проживає, так нічого і не вдіяли. Мені 80 років, і я вже не можу сама зарадити такому горю, а боротися з таким ставленням кожного разу стає все важче.

Нагадаємо, на одній з останніх сесій міськради за ініціативи депутатів з команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» кошти з ремонту житлового фонду були перенаправлені на ремонт доріг.

Світлана Андрієвська говорить, що зневірилися у місцевих чиновниках, а доводити їм щонебудь уже не дозволяє вік та стан здоров’я. Її чоловік помер чотири роки тому, а жінка відчуває себе безпорадною та абсолютно беззахисною. Грошей, що отримує пенсіонерка, ледве вистачає на придбання необхідних ліків, тож самостійно розв’язати цю проблему вона просто не може. Проте Світлана Андрієвська сподівається, що завдяки суспільному резонансу міська рада врешті-решт зверне увагу на неї. Адже кожен з полтавців хоче мати гідні та комфортні умови проживання.