×

Поліцейські Полтавщини взяли участь у акції «Відведи дитину до школи»

2 вересня перший дзвоник пролунав для учнів 610 навчальних закладів Полтавщини. Цього дня в усіх населених пунктах області до шкіл прийшли не лише учні, вчителі, батьки школярів та гості, але й працівники районних відділів та відділень поліції, які забезпечували рух транспорту та правопорядок у місцях проведення масових заходів.

Таким чином вони взяли участь у акції «Відведи дитину до школи», метою якої стало створення комфортних та безпечних умов для дітей. Відтак не лише в перший день нового навчального року, а й надалі маршрути патрульних нарядів поліції будуть максимально наближені до навчальних закладів.

У зв’язку з початком нового навчального року відділ комунікації поліції Полтавської області розповсюдив звернення до батьків, у якому говориться: «Шановні батьки! Пам’ятайте, що ви – авторитет для своїх дітей. Тож додатково розтлумачте їм вимоги Правил дорожнього руху, нагадайте правила безпечної поведінки в школі та побуті. Оберіть з дітьми безпечний маршрут із дому до школи і в зворотному напрямку та разом пройдіться ним. Особливу увагу зверніть на небезпечні ділянки, інші ймовірні ризики та навчіть дітей правильно реагувати під час виникнення будь-яких проблем. Зорієнтуйте дітей, що в разі найменшої небезпеки потрібно негайно звернутися по допомогу до поліцейського або зателефонувати 102. Ми завжди поруч!».