×

Поліція Полтавщини закликає підприємців дотримуватися карантинних заходів

Поліцейськими Полтавщини за порушення карантинних обмежень (стаття 44 КУпАП) в області вже складено понад 50 адміністративних протоколів: за порушення пасажироперевезень та порушення обмежень щодо роботи торгівельних закладів. 

Стаття передбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. З власниками торгівельних закладів і транспортних підприємств проводиться роз’яснювальна робота про важливість дотримання правил карантину. 

Нагадаємо, що для запобігання поширенню коронавірусної інфекції поліція контролює дотриманням обмежень, встановлених Кабінетом міністрів України. Зокрема, йдеться про заборону роботи визначених законом суб’єктів господарювання, в яких передбачено приймання відвідувачів.  Крім цього, працівники поліції перевіряють транспортні засоби та притягують до адмінвідповідальності водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів понад встановлену норму, та виконують міжміські перевезення.   

Відділ комунікації поліції в Полтавській області 

Нагадаємо, поліція Полтавщини радить дотримуватися карантинних заходів з метою збереження життя та здоров’я громадян.