×

Поліція попереджає про збільшення кількості крадіжок з автомобілів!

З таким зверненням виступила поліція Кременчука. Адже останнім часом містяни все частіше звертаються до поліції про крадіжки з автівок, припаркованих у спальних районах Кременчука. В окремих зареєстрованих випадках збігається спосіб проникнення до салону. Злодії потрапляють до автомобіля через пошкоджене скло. Зловмисники беруть все, що «погано лежить»: від пластикового посуду і дрібних грошей до інструментів. 

Поліція працює над встановленням осіб, причетних до цих злочинів. Утім власникам автомобілів варто вже сьогодні подбати про збереження майна. І це стосується не лише жителів Кременчука.

Поліція радить:
–    обов’язково встановити автомобільну сигналізацію;
–    не залишати автомобіль вночі у неосвітлених районах і місцях з обмеженим оглядом (подвір’я багатоповерхових будинків, проїжджі частини доріг тощо);
–    в жодному разі не залишати в салоні документів (як особистих, так і на автомобіль), а також цінних речей (гаманець, мобільний телефон, ноутбук тощо), що можуть привернути увагу зловмисників. 

Звертаємо також увагу на те, що, за статистикою, злодіїв найбільше цікавлять відеореєстратори та автомагнітоли. Ці девайси також доцільно зберігати за межами транспортного засобу. 

Якщо вам не вдалося уникнути крадіжки, якомога швидше телефонуйте за номером «102».