×

Полковнику Лукасевичу – 85 років!

З нагоди 85-річчя до ветерана Збройних сил, полковника Степана Лукасевича завітало чимало друзів, бойових товаришів та близьких знайомих. Вітаючи іменника, кожен з них наголошував, що Степан Петрович – людина з нечуваною стійкістю духу, внутрішньою міццю та сильною громадянською позицією, з якої потрібно брати приклад. Саме тому він один з найактивніших учасників ветеранського руху в місті. Завітав до ветерана і депутат міської ради, міський голова 20062010 років  Андрій Матковський, який знає іменинника вже кілька десятків років.

Степан Петрович для мене завжди був взірцем справжнього офіцера та  надійного друга. Свого часу він багато років очолював ветеранську організацію Київського району, де також зарекомендував себе як умілий організатор та лідер. А коли я ще був кандидатом на посаду міського голови, Степан Лукасевич був у мене довіреною особою, завжди підтримував мене. Полковник Лукасевич робить чимало для військово-патріотичного виховання молоді та підтримки наших ветеранів. Тож у такий день бажаю йому довгих років життя та міцного здоров’я. Адже з таких людей, як Степан Петрович, нам усім треба брати приклад, ніколи не забувати про їхній  військовий та трудовий подвиг, – наголосив депутат.

З Андрієм Матковським погоджується і голова міської ради ветеранів Володимир Регент, який також завітав привітати ювіляра. Він підкреслив неабияку наснагу та потужну роботу Степана Лукасевича на ниві розвитку полтавського ветеранського руху. А пам’ятати й шанувати таких людей як ювіляр, поважати їхню старість та якомога частіше радувати – це обов’язок сучасної молоді, вважає депутат з команди Андрія Матковського «Батьківщина» Майя Матвєєва.
Сам іменинник каже, що не очікував на таку велику кількість гостей, і додає, що секрет його довгого щасливого життя – кохана дружина, з якою він у шлюбі вже 58 років, маючи дітей та онуків. Він наголосив, що така родина – справжнє щастя, і побажав усім такого ж затишку та тепла на довгі роки.