×

Полтава готується до конкурсу «Молодь року»

Днями у Полтавській міській раді відбулося засідання щодо проведення цьогорічного конкурсу «Молодь року». На зустрічі були присутні спеціалісти управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Студентської ради міста Полтава, представники громадських організацій, бізнесу.
«Молодь року» – традиційний конкурс, що проводиться з метою відзначення молоді, яка має визначні досягнення та здобутки у культурному, громадському, науковому, промисловому житті Полтави та зробила значний внесок у соціально-економічний, культурний розвиток міста.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко зауважила, що цього року започатковується новий, не менш цікавий, формат проведення конкурсу.
– У 2018 році конкурс не проводився і ми хочемо його відродити, але змінити підхід до конкурсу. Тепер переможців обиратиме не конкурсна комісія, яка складалася із посадовців та громадськості, а кардинально змінюється формат голосування на електронний.
Також на засіданні повідомили, що конкурс проходитиме у декілька етапів:
І етап — із 6 по 17 листопада — подання кандидатур у номінаціях на участь та заповнення Google-форми за посиланням https://forms.gle/kDjeeR6aBLopVttC9;
ІІ етап — з 18 по 8 грудня — відкрите онлайн-голосування за кандидатів;
ІІІ етап — 11 грудня — церемонія нагородження переможців конкурсу «Молодь року».
Організатори заходу наголошують: кандидат на участь може бути висунутий шляхом самовисування або за ініціативою третіх осіб.

Пропонуються такі номінації: «Молодий митець року»,  «Молодий журналіст року», «Молодий волонтер року», «Молодий екоактивіст», «Громадський діяч року», «Молодіжний підприємець року», «Спортивне відкриття року», «Ментор року», «Сила духу», «Особистий приклад», «Молодий політик» і «Муніципальний працівник року».
Учасниками можуть бути молодь від 14 до 35 років, а також організації, колективи, діяльність яких здійснюється у межах Полтави.