×

Полтава приєдналася до розробки Національної економічної стратегії 2030

Департамент економіки і інвестицій долучився до розробки Національної економічної стратегії 2030

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

6 листопада 2020 року Президент та Прем’єр-міністр України презентували Аудит української економіки та Вектори економічного розвитку 2030. вони мають стати основою для Національної економічної стратегії 2030. Цей документ розробила робоча група  Кабінету Міністрів України разом з експертним середовищем, до якого увійшли представники бізнесу, влади, науковці, міжнародні аналітики.

“Директор Департаменту економіки і інвестицій Віта Клименко та заступник директора Департаменту економіки і інвестицій – начальник Управління стратегічного розвитку Світлана Туль є учасниками робочої групи напрямку “Регіональний Розвиток” у рамках розробки Національної економічної стратегії 2030. Вони активно долучаються до ініціатив щодо розробки Національної економічної стратегії 2030, зокрема надані рекомендації щодо створення Управлінь з муніципальної статистики при міських, районних (районних у містах), сільських, селищних радах; стимулювання закладів вищої освіти, зокрема приватної власності, до розробки сучасних освітніх програм з публічного адміністрування за другим (магістерським) рівнем для підготовки посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців (територіальних управлінців) тощо”, – повідомили на сайті.

Стратегічна мета напрямку “Регіональний Розвиток” полягає у підвищенні інституційної спроможності органів місцевого самоврядування та наданні їм всіх необхідних інструментів для забезпечення розвитку регіонів та підвищення рівня життя.