×

Полтава та чотири українських міст змагатимуться за 300 000 євро на розвиток культури

Проєкт EU4Culture оголосив міста, які увійшли до короткого списку конкурсу, – “Подання концепцій для створення стратегій розвитку культури”.

Загалом на конкурс відгукнулися 70 міст з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Республіки Молдова та України. Журі, що складається з незалежних місцевих експертів та ради консорціуму EU4Culture, уважно розглянуло та оцінило концептуальні записки, подані містами, та обрало 5 міст з кожної країни-учасниці. В Україні до наступного етапу переходять Вінниця, Житомир, Одеса, Полтава та Рівне.

Вибраним містам буде надано грант до 1000 євро на створення та подання повної заявки. Кінцевий термін подання заявки – 30 вересня, 12:00 за центральноєвропейським часом.

На наступному етапі до трьох міст з кожної країни отримають грант у розмірі 30 000 євро на підготовку Стратегії розвитку культури. Пізніше, одне місто з кожної країни здобуде до 300 000 євро для реалізації своєї стратегії. Окрім грантів, обрані міста отримають освітню підтримку у сферах інтернаціоналізації, культурного підприємництва та управління, а також культурних показників та статистики.


EU4Culture – це чотирирічний проєкт, що фінансується Європейським Союзом для підтримки сектору культури та креативних індустрій в країнах Східного партнерства. Проєкт реалізується Гете-Інститутом у партнерстві з Чеськими Центрами, Данським Культурним Інститутом та Французьким Інститутом у Грузії.

Вебсайт проєкту