×

Полтавець купував абонементи у фітнес-клуби, аби обкрадати багатих клієнтів

Передусім злодюжку цікавили елітні годинники, не відмовлявся він, звісно, і від грошей. Одна слово, крав усе, що можна легко сховати і винести. А затримали 27-річного полтавця у місті Броварах Київської області.

Як повідомили в прес-службі поліції, чоловік заздалегідь купував абоненти в елітні фітнес-клуби та басейни, де й «навідувався» до шаф для зберігання одягу клієнтів, яких оцінював за зовнішнім виглядом і наявністю годинника відомих брендів. Так, у травні злодію таким робом вдалося поцупити годинник вартістю майже 300 тис гривень та велику суму грошей!

При проведенні оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліція Броварів затримали зловмисника. На цей момент на руці зловмисника був, до речі, коштовний годинник вартістю понад 160 тис гривен. За попередніми даними, він викрав цей годинник в одному з фітнес-закладів Чернігівщини кілька днів тому. Поліцейські розшукують власника годинника і просять звернутися до правоохоронців з відповідною заявою.

Тим часом суд обрав злодієві запобіжний захід – заставу в розмірі 96 тис гривен. І нині він перебуває в слідчому ізоляторі.