×

Полтавські рятувальники провели командно-штабні навчання

Фахівці ДСНС провели командно-штабні навчання з органами управління Полтавської міської ланки, метою проведення яких є підвищення злагодженості, оперативності  та взаємодії при виконанні завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків, підтримки високого рівня та оцінки стану готовності до дій за призначенням.

Під час командно-штабних навчань до учасників було доведено кілька тактичних завдань.

Так, відпрацьовували дії органів управління та сил цивільного захисту Полтавської міської ланки у разі розгерметизації газопроводу середнього тиску на котельні.  Згідно тактичного задуму, на даному об’єкті відбувся умовний вибух газоповітряної суміші в замкнутому об’ємі. Зупинено теплопостачання житлових будинків та адміністративних установ мікрорайону.  

Також рятувальники ліквідовували умовну пожежу на 3-му поверсі комунального підприємства та наслідки дорожньо-транспортної пригоди за участі автоцистерни з хімічною речовиною та легкового автомобіля. Всього до участі у командно-штабних навчаннях залучалося 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки 2-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин та 20 чоловік особового складу.

Після практичних відпрацювань було проведено аналіз та дана оцінка кожному підрозділу та учаснику тренувань, повідомили у прес-службі ДСНС у Полтавській області .