×

Полтавський театр імені Гоголя завершив 85-й театральний сезон виставою «Наталка Полтавка»

27 червня гоголівці традиційно завершили 85-й театральний сезон виставою «Наталка Полтавка» (режисер – Ірина Нестеренко).

Кожен сезон – це кропітка щоденна праця над собою, у колективі, на сцені і поза нею. Тому, завершення чергового театрального року – це нові вистави в репертуар, це нові поїздки на фестивалі, це нові актори в колективі, це радість від зустрічі з постійними шанувальниками театру та новими глядачами.

85-й театральний сезон подарував нові вистави в репертуар: «Украдене щастя» і «Ромео та Джульєтта» (режисер – Владислав Шевченко), “Юнона та Авось” (режисер – Сергій Павлюк), «Наполеон і Жозефіна», що відкрили глядачам новий погляд на відомі сюжети.

Незважаючи на те, що зала театру наповнювалася глядачами на половину через карантинні обмеження, ми намагалися грати вистави частіше, щоб задовольнити спраглих до вражень та емоцій театралів.Попереду репетиції нової вистави, поїздка до Одеси на Херсону на фестиваль «Молоко» і відпустка, після чого гоголівці повернуться повні сил та енергії до театру, на сцену, до глядачів.