×

Полтавський воротар не пропустив від Португалії

Збірна України U-17 з першої позиції відібралася до еліт-раунду Чемпіонату Європи – 2020. Підопічні Олександра Петракова у завершальній грі зіграли 0:0 з Португалією.

Жодного голу не пропустив у свої ворота за три гри вихованець дитячо-юнацької школи «Ворскли» Павло Ісенко, повідомила прес-служба клубу.

Україна U-17: ІСЕНКО, Козик, Мампассі, Роман, Яцик (Микитишин, 59), Шубін, Кононов, Булеза, Очеретько, Волошин, Дм. Шостак (Попов, 59).

Цей результат дозволив підопічним Олександра Петракова набрати сім балів, і зберегти лідируючу позицію. Португалія склала компанію Україні у виході до наступного раунду.

Кваліфікаційний раунд Євро-2020 (U-17), Група 8

13 листопада

Грузія – Україна – 0:2

16 листопада

Україна – Албанія – 2:0

19 листопада

Україна – Португалія – 0:0

До еліт-раунду виходять дві найсильніших команди кожної з 13-ти груп та чотири кращих збірних, які посядуть треті місця. Матчі цієї стадії відбуватимуться у березні 2020 року. Жеребкування – 3-го грудня.

В елітному раунді всіх розподілять на вісім груп. Переможці груп і сім кращих других команд вийдуть до фінальної стадії, де приєднаються до господаря Євро – Естонії. Фінальний турнір відбудеться у травні 2020 року.