×

Полтавських підлітків запрошують на кіно майстер-клас

У Полтаві влаштують дводенний кіно майстер-клас для підлітків у віці 15-17 років. Таку можливість надає Данський інститут культури за підтримки Полтавської філії Суспільної служби України.

Тренеркою цього воркшопу буде продюсерка документальних та анімаційних фільмів Марта Біте з Латвії.

Учасники та учасниці мають можливість набути реального досвіду у кінорежисурі, написанні сценарію, акторській та операторській майстерності. Крім того, вони мають нагоду зрозуміти як працює зелений екран і для чого він використовується у фільмах. Присутні будуть поділені на команди, які разом утворять знімальну групу.

За два дні плідної командної праці планують створити декілька короткометражних фільмів, які потім можна буде показати своїм друзям та використати для подальшого навчання відеомонтажу. А також учасники спробують дослідити можливості розкриття соціальних проблем та речей які турбують Полтаву через методи фільму і розбудови сценарію.

Організатори розповідають, що метою їхньої інтерактивної кіностудії є осмислене використання сучасних технологій, розвиток творчості та уяви, а також здобуття основних аудіовізуальних мистецьких навичок:

-Поєднуючи сучасні технології, фантазію та історії, вона розкриває чарівний світ кіно. Зйомки показуватимуться як захоплюючий, навчальний та розважальний процес.

Фільми будуть знімати у студії з зеленим екраном, використовуючи iPad та Do Ink App, для редагування – iMovie.

Марта Біте – є виконавчою продюсеркою Латвійської національної кінопремії та бере активну участь в організації навчальних кіносемінарів для дітей та молоді з 2013 року. Данський інститут культури почав співпрацювати з Мартою ще з 2014 року і з того часу навчав методу зйомки з зеленим екраном дітей та підлітків у багатьох школах Балтійських країн.

Участь у воркшопі безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Відібраним учасникам буде надіслано запрошення.

Реєстрація триватиме до 10.00 9 грудня. Участь можлива тільки при умові повної присутності під час процесу:

  • 14 грудня. 10:00 – 19:00 (з перервою на обід).
  • 15 грудня. 10:00 – 14:00.

Для участі необхідно заповнити анкету, де вказати: ім’я, прізвище, телефон, Email, дату народження, навчальний заклад. А також відповісти на питання:

  • Чи берете ви участь в гуртках? Вкажіть саме в яких?
  • Чому вирішили взяти участь у навчанні?
  • Як плануєте використовувати отриманні знання після завершення навчання?

Знайти й відправити анкету можна за посиланням.