×

Полтавських працівників освіти привітали напередодні професійного свята

2 жовтня в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся урочий захід з нагоди професійного свята працівників освіти. На нього запросили понад 1300 представників навчальних закладів міста.

Освітян привітали зі святом вихованці творчих колективів міста. Серед них народний аматорський колектив ансамблю бального танцю «Фестиваль», зразковий художній танцювальний колектив «Ренесанс» загальноосвітньої школи №34, вокальний ансамбль «Ассоль» гімназії №32, спортивно-танцювальний клуб «Акцент» Палацу дитячої та юнацької творчості під керівництвом заслуженого працівника освіти Олени Рагуліної, циркова студія Полтавського центру позашкільної освіти, зразковий художній колектив вокальної студії Палацу дитячої та юнацької творчості «Нове покоління» та народний художній колектив ансамблю танцю «Барвінок» під керівництвом заслуженого працівника освіти України Тетяни Бєзгрєшної.

Викладач фізичного виховання Полтавської гімназії №33 Валерій Білоха приємно вражений масштабом святкування:

Завдяки урочистостям ми маємо змогу зібратися всі разом та поспілкуватися на професійні теми, поділитися напрацюваннями й гарно провести час з колегами та друзями. Окрім цього, такі свята об’єднують нас та дарують відчуття причетності до однієї з найважливіших професій у суспільстві – професії вчителя. Переконаний, що це значною мірою мотивує присутніх до нових педагогічних звершень та професійного самовдосконалення.

На святі відзначили близько 100 працівників освіти. Вони отримали грамоти, подяки та грошові винагороди.

На останок усім присутнім побажали творчих успіхів, наснаги, професійного та особистого щастя.