×

Полтавці обговорили транспортну доступність для осіб з інвалідністю

18 лютого на базі ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбувся інклюзивний воркшоп. Захід мав назву «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю» та проводився для представників ГО, депутатського корпусу, проєктантів, фахівців КО «Інститут розвитку міста», а також небайдужих полтавців.

Головними спікерами воркшопу стали національний координатор «Безбар’єрна Україна» національної Асамблеї людей з інвалідністю України Ярослав Грибальський та регіональний представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області Ірина Твердохліб. Разом з присутніми вони обговорили питання транспортної доступності для маломобільних груп населення. А Ярослав Грибальський виокремив умови, за яких люди з інвалідністю нарівні з іншими матимуть доступ до транспортної інфраструктури:

– Приїхав сюди поділитися власним досвідом та розповісти про організацію транспортних послуг з урахуванням наших потреб. З кожним візитом до Полтави бачу, як покращується ситуація з місцевою інфраструктурою. Нині ще далеко до створення абсолютно доступного середовища для маломобільних груп населення, але покращення є, і такі заходи це засвідчують.

Ірина Твердохліб сподівається, що цього року в місті з’явиться принаймні два осередки, повністю доступних для осіб з інвалідністю. На останок присутні обговорили вимоги до проєктування і будівництва зупинок нерейкового громадського транспорту та персоналу ТЗ.