×

Полтавці обговорили туристичну стратегію міста

З метою випрацювання подальшої туристичної стратегії міста та залучення до Полтави якомога більшої кількості гостей та відвідувачів 2 серпня в інформаційному центрі КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради вперше відбулося публічне обговорення міської програми «Полтава туристична» на 2020 – 2026 роки.

Захід ініціював та організував відділ туризму та культурної спадщини управління культури Полтавського міськвиконкому. До участі в обговоренні також долучилися і представники Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА, провідні експерти КО «Інститут розвитку міста», викладачі кафедр туристичного спрямування полтавських ВНЗ, численні представники громадських організацій та об’єднань у галузі туризму, а також працівники музеїв базової мережі закладів культури.

Протягом зустрічі учасникам розповіли про концепцію та основні напрямки програмної діяльності. За словами організаторів дана програма діє в місті з 2008 року та нині знаходиться на стадії своєї третьої каденції, що є показником безперервності фінансування та значної цільової ефективності.
Як повідомив начальник відділу туризму та культурної спадщини Віталій Павлов, основними напрямками реалізації програмних завдань «Полтави туристичної» є моніторинг туристичної інформації, підтримка полтавського туристичного продукту, безпека і професійно-кадрове забезпечення в галузі туризму:

Пріоритети дозволили Полтаві стати лідером серед туристичних центрів Центральної України, а також сформували позитивний туристичний імідж привабливого та гостинного міста з багатою історико-культурною спадщиною.

Також він озвучив найбільш актуальні пропозиції пересічних полтавців, що протягом півроку надходили до управління культури міськвиконкому.

Загалом за цей час до управління надійшло близько 50 пропозицій щодо заходів міської програми «Полтава туристична» на найближчі роки. Здебільшого це були зауваження стосовно стану нинішньої туристичної інфраструктури та пропозиції щодо її поліпшення. Усі вони враховані та будуть розглядатися і на подальших обговореннях. За результатами таких зустрічей організатори складуть програмний документ, який згодом винесуть на розгляд профільної депутатської комісії Полтавської міської ради. Сподіваюсь, що таким чином ми зможемо зробити Полтаву кращою та комфортнішою не лише для жителів, але й для гостей міста, – зазначив Віталій Павлов.