×

Полтавці поскаржились на бездіяльність ЖКГ

Мешканці будинку по вулиці Гетьмана, 13/18 нарікають на стан їхнього помешкання, в якому капітальний ремонт не проводився 40 років. Фасад будівлі потребує негайної герметизації та гідроізоляції міжпанельних швів.

Взимку через щілини в квартирі постійні протяги, промокає стеля і стіни. Унаслідок цього збільшуються витрати на опалення. Восени ж з’являється шкідливий грибок.

Михайло Озов каже, що він у квартирі, що зміг, своїми силами зробив. А ззовні на фасад не може дістатися:
– У нас ОСББ до кінця не створено. Тільки почали його створювати, як голова правління переїхала на нове місце. Прийом-передача з ЖЕО не відбувся. Ми платимо в ЖЕО, тож воно має нас обслуговувати. Проте як обслуговує, це вже інше питання.

Любов Дубченко також висловила нарікання на управління ЖКГ:

– Чому міська рада не хоче допомагати? Тому що все собі гребуть, по 50 тисяч отримують зарплатню, а нам тротуар не можуть зробити, що вже й говорити про шви на фасаді будинку. Ходимо по коліна в болоті. Тут мешкають переважно люди похилого віку, але ж кому це цікаво. Мешканці будинку сподіваються, що зима і надалі буде теплою та не сніжною, аби стіни не протікали.

Нагадаємо, позицію представників команди Олександра Удовіченка в міській раді, неодноразово озвучену і профільним заступником міського голови з питань ЖКГ Олексієм Чепурком – гроші на ремонт житлового фонду у будинках, де не створені ОСББ, виділятися не будуть.