×

Полтавці скаржаться на ями та калюжі у дворах будинків на провулку Деревообробному

У дворі будинку на Деревообробному, 4-Б, – ями та калюжі. Місцева жителька Анастасія Макарівна показує, у якому жахливому стані тротуари. Свого часу вона разом із сусідами зверталася по допомогу до попереднього міського голови Олександра Мамая, але від нього отримували одні обіцянки. Потім просили допомогти із благоустроєм подвір’я представників коаліції  Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини», однак отримали аналогічні відповіді.

Мешканка будинку Анастасія Пусан не стримує своїх емоцій, розповідаючи про стан їхнього подвір’я та бездіяльність чиновників:

– Скільки років ми живемо без асфальту. Учора стільки води тут було. І як можна тут нормально ходити, ще й з маленькими дітьми. Ми безліч разів зверталися в управління ЖКГ і в районну раду, але результатів немає. Чепурко казав нам, щоб потерпіли, бо скоро мала б дійти черга з ремонтом і до нашого двору. Ось і терпимо вже кілька років.

Незадоволені станом тротуарів і в сусідніх дворах. Мешканка будинку на Маршала Бірюзова, 13, Вікторія Хайсинська каже, що біля їхнього будинку суцільні ями, а місцями асфальту взагалі немає:

– У нас і двору, по суті, немає, як і асфальту теж. А під будинком утворюються суцільні калюжі. Фундамент розвалюється. ОССБ ми створили, але з балансу ЖЕКу не знялися, оскільки не можемо піти на самообслуговування при такому жахливому стані будинку.

Мешканка цього ж будинку Людмила Єдина додає, що їхні численні звернення щодо асфальтування подвір’я закінчувалися черговими відписками:

– Кожного року ми писали листи в управління ЖКГ. Але відповідь завжди одна – ремонт вашого подвір’я не передбачений. Цього року я знову написала листа щодо асфальтування двору, але на нього мені навіть відповіді ніхто не дав.

Мешканка будинку на Маршала Бірюзова, 3, Валентина Семенова із сумом розповідає і про свій двір:

– Коли дощ, то не можна пройти навіть у взутті, хоч гумові чоботи взувай. Двір постійно перетворюється на озеро. Діти, гуляючи, падають у цю велетенську калюжу. Я вже й не пам’ятаю, коли ремонтувався тут тротуар. Хоча б частково його зробили.

У прес-службі міської ради ситуацію стосовно ремонту внутрішньобудинкових дворів за вказаними адресами не коментують. Тож бачимо, що представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» стали гідними послідовниками традицій Мамая, який зазвичай обіцяв та нічого при цьому не робив.