×

Полтавці скаржаться на вибоїни на проїзній частині вулиці 23 Вересня

На вулиці зустрічаються вибоїни глибиною в 20 сантиметрів. Полтавці обурені таким критичним станом доріг. Кажуть, що дороги у місті – як пісня, але дуже сумна. Пересуватися транспортом на таких шляхах украй небезпечно для життя.

Житель Алмазного Сергій каже, що на перехресті вулиць Івана Мазепи та 23 Вересня взагалі ями досягають 20-сантиметрової глибини. На цьому відрізку дороги він ледве не пошкодив власне авто:

– Це перехрестя взагалі небезпечне, а ще й ці вибоїни. Кілька днів тому зопалу вскочив у яму і думав, що ходовій кінець. У мене просто немає слів від такого стану доріг в обласному центрі. Та й латають ями так, що за кілька місяців на тих місцях з’являються ще більші вибоїни. Ніхто не контролює якість виконання робіт.

Марина Лях теж нарікає на дорогу на 23 Вересня. Каже, як їде маршруткою чи таксі, то тут підкидає пасажирів не на жарт. Вона впевнена, що така ситуація з поганими дорогами через недобросовісних керманичів міста. Замість того щоб поетапно та якісно робити ремонт, комунальники перетворюють місто у суцільні смуги з перешкодами, які місяцями створюють загрозу полтавцям. Вирізають цілими секціями асфальт і нічого не роблять. Від цього псуються автомобілі і навіть виникає загроза життю людей. А нещодавня загибель мотоцикліста через подібні вибоїни досі не вкладається в голові.

Скільки потрібно ще смертей, щоб у місті почали вчасно та якісно ремонтувати дороги! Команда Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» продовжує свою бездіяльність.