×

Полтавцям пояснили, як отримати субсидію на наступний рік

З травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Оновлені бланки заяви та декларації вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! У разі звернення за призначенням субсидії протягом травня-вересня 2021 року зберігається право на її призначення з травня 2021 року.

Просимо усіх, хто потребує підтримки держави при оплаті житлово-комунальних послуг не створювати масових скупчень в умовах запроваджених карантинних заходів, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Прийом документів на призначення житлової субсидії проводиться:

– відділами соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеними посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;

– уповноваженими особами старостинських округів;

– посадовими особами центру надання адміністративних послуг (у разі їх створення);

– управліннями соціального захисту населення міст обласного значення.

При собі необхідно мати: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), інформацію про паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) членів домогосподарства та членів їх сімей (в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою), інформацію про особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг (зазначається у платіжних квитанціях або розрахункових книжках), інформацію про виплатні реквізити банківської установи для виплати субсидії.

Документи на призначення субсидії також можливо направити поштою або в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Бланки нової заяви та декларації можна роздрукувати з веб-сайту Департаменту соціальної захисту населення облдержадміністрації: http://plsz.gov.ua/pub_doc/zayava%202021.dochttp://plsz.gov.ua/pub_doc/declaraciya%202021.doc з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг

Також бланки заяви та декларації можливо отримати безпосередньо у місцях прийому документів.

Бланки нової заяви та декларації можна отримати тут

Департамент соціального захисту населення ОДА.