×

Полтавцям пропонують до Дня Святого Валентина зробити своїми руками плетені «сердечка»

Полтавцям пропонують заздалегідь підготуватися до Дня Святого Валентина і зробити своїми руками не стандартні «сердечка».

Відповідний майстер-клас під назвою «Валентинка з паперової лози» проведуть наприкінці тижня у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського.

Тож, 2 лютого, о 13.00, запрошують усіх охочих спробувати створити гарні доробки власноруч:

-На нашому майстер-класі можна бути зробити альтернативу традиційній листівці – плетений сувенір із паперової лози у формі сердечка, який можна декорувати різними способами, – розповіли організатори.

Майстер-клас триватиме близько двох годин. Із собою треба мати ножиці та клей ПВА. Зустріч відбудеться у відділі документів із природничих та аграрних наук ПОУНБ, у кімнаті 408.

Долучитися можна лише за попередньою реєстрацією, кількість учасників обмежена. Для реєстрації прохають писати в особисті повідомлення бібліотекарці Аллі Павленко.

Довідка

«Паперове» лозоплетіння – це окремий вид мистецтва, створення виробів з паперових трубочок-лозинок, які схожі на справжні гілочки. Сьогодні вироби з паперової лози користуються все більшою популярністю. З них виготовляють кошики, корзини, короба, сувеніри, які відмінно прикрашають інтер’єр домівок. Часто люди навіть не можуть відрізнити такі вироби від речей із натуральної лози.