×

Полтавців запрошують на етнофестиваль «Під дідовими липами»

24 – 25 липня у с. Козубівка Хорольської територіальної громади відбудеться фестиваль «Під дідовими липами». Про інформує телеграм-канал Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА

У програмі фестивалю:

святковий концерт;

галявина майстрів;

українська кухня;

традиційні танці;

кемпінг;

вечірній кінопоказ.

Полтавців запрошують на етнофестиваль «Під дідовими липами», фото-1

Щоб дістатись до Козубівки з Києв, необхідно повернути з траси Київ-Харків одразу після населеного пункту Настасівка на Кременчуцьку трасу (перед мостом), рухатися відповідно знаків в сторону Кременчука, після села Байрак зосередитись і чекати вказівник Козубівка і Етнографічна збірка “Древо”, і ви майже на місці. Якщо їхати з Києва громадським транспортом, найзручніше автобусом, з автостанції Києва чи приватним перевізником з автостанції біля жд вокзалу Києва, їхати до Хоролу, а звідти на таксі до Козубівки (громадський транспорт до нас не їздить), таксі до нас 100- 120 грн.

Зі сторони Харкова – необхідно проїхати через Хорол і знову рухатись в сторону Кременчука, в селі Вишневе повернути різко вправо, далі через залізничкий переїзд і чекати на вказівник Козубівка.

Якщо ви їдете зі сторони Кременчука, то найкраще вийти в селі Вишневе, не доїжджаючи до Хоролу, і звідти пройти декілька км, також зі сторони Кременчука можна доїхати потягом вставати знову ж на станції Вишневе”.

Більше про фестиваль – на його офіційній сторінці