×

Полтавців запрошують на святковий концерт та театральне попуррі

В цьому році полтавський театр «Малафея» відзначає першу річницю створення і саме з цієї нагоди актори аматорського театру 3 січня організовують святковий концерт.

-Ми розпалимо вогонь у ваших душах, ми наповнимо вас радістю. Ми поділимося з вами своєю любов’ю. Колектив з 36 творчих особистостей збереться на одній сцені для теплої зустрічі з вами, дорогі наші глядачі, – зазначають організатори на фейсбук-сторінці події.

Святкова концертна програма складатиметься з:

  • уривків вистав: «Ніч перед Різдвом», «Звідки беруться діти», «Лісова пісня», «Утоплена», «Дракула».
  • фільм проте, що відбувається за кулісами, які актори у повсякденному житті, чому усіх об’єднав театр.

Захід відбудеться у Полтавському міському Будинку культури, вхід безкоштовний. Реєстрація на концерт є обов’язковою і вона вже закрита. Організатори додають, що концерт розрахований на дорослу аудиторію.