×

Полтавців запрошують відвідати традиційні вечорниці із залицяннями

Полтавців запрошують відвідати подію, на якій будуть відновлювати традиції українських вечорниць.

Захід відбудеться наступного тижня, 23 січня, з 18:00 до 20:30, у музеї Панаса Мирного (вулиця Панаса Мирного, 56). Організатори – агенція креативного туризму «Феєрверк мрій».

Вони розповідають, що українські вечорниці не були однотипними. Їх розрізняли на святкові (недільні, весільні, прощальні та празникові) та буденні (досвітки). Цього разу учасників запрошують вас на «Буденні» вечорниці.

Дівчата матимуть змогу поворожити на долю, стосунки чи швидке заміжжя. І все це дійство має супроводжуватися пліткуванням та розвагами, як в давнину.

Тим часом кожен з хлопців матиме час та можливість обрати дівчину, яка йому найбільше симпатизує і (що б ви думали) звісно ж придумати їй якісь капості.

-А які ж вечорниці без розваг та залицянь. Ми підготували для вас насичену та яскраву програму. Ігри, в яких зароджувалися почуття наших дідусів і бабусь, не лишать вас байдужими. Повірте, з наших вечорниць самотніми ви не підете, – обіцяють організатори.

Вартість участі – 120 гривень. Зареєструватися можна: оплативши участь чи зателефонувавши +38066 515 87 85, +38097 448 28 86.