×

Полтаву визнано однією з найкомфортніших міст в Україні

Відповідно до рейтингу складеного журналом «Фокус» Полтава увійшла у ТОП-5 найкомфортніших українських міст, посівши у рейтингу почесне четверте місце.

Рейтинг комфортності міст склали фахівці, враховуючи 17 показників. Це середня зарплата; інвестиційна привабливість; вартість споживчого кошику; вартість купівлі однокімнатної квартири; вартість оренди однокімнатної квартири на вторинному ринку; зайнятість населення; співвідношення кількості резюме до вакансій; кількість шкіл, які у 2019 році увійшли в рейтинг «100 кращих шкіл України» видання; кількість вишів, які увійшли в рейтинг центру «Євроосвіта» і «ТОП-200 Україна» у 2019 році; співвідношення кількості активних платіжних карт до загальної кількості населення; частка безконтактних платежів; утворення відходів; викиди забруднювальнихзасобів в атмосферу; природне зменшення населення через перевищення смертності над народжуваністю; злочини проти життя та здоров’я; злочини проти майна та пасажиропотік місцевих аеропортів.

Найвищий бал – 8,1 Полтава отримала за інвестиційну привабливість; 4,6 балу за вартість купівлі однокімнатної квартири на вторинному ринку; 5 балів за частку безконтактних платежів; а 5,4 балу за зайнятість населення. У підсумку Полтава отримала 46,4 бала.