×

Помер давній друг Полтави німецький журналіст Йоганнес Капс

Сумна новина надійшла з міста-побратима Полтави німецького Фільдера: на 82-му році життя там помер журналіст і громадський діяч Йоганнес Капс. Довгі роки він очолював місцеву газету, а от у Полтаві був добре відомий за благодійними справами, адже ще від початку 90-х – у найскладніші для нашої країни часи – організовував гуманітарну допомогу для нашого міста.  

Й.Капс у гематологічному відділенні дитячої лікарні

У Полтаві його вже давно не сприймали як гостя: вийшовши на пенсію, Капс тривалий час проводив у місті.  Зініційована ним допомога міській дитячій клінічній лікарні, протитуберкульозному диспансеру, обласній дитячій лікарні різними ліками, медичною апаратурою та обладнанням обчислюється мільйонами гривень.

Кілька разів на рік разом з родиною Мюллерів він влаштовував і благодійні обіди для бідних при Макаріївській церкві, взявши на себе фінансування цього заходу.

Зустріч у редакції “Полтавського вісника”.

Частим гостем німецький журналіст був і в редакції «Полтавського вісника», товаришував з колишнім редактором газети Петром Стороженком, брав участь у багатьох редакційних заходах, публікувався на сторінках нашого часопису.