×

Помер відомий сільський спортсмен

Не стало Віктора Антоновича Коби – ветерана спорту Полтавщини.  Для жителів Новосанжарського району це ім’я довгі роки було знаковим, адже починаючи з 60-х років, упродовж кількох десятиліть,  він  був не лише одних із кращих спортсменів Новосанжарщини, але й знаним організатором спортивного руху.

Віктор Коба  багато років поспіль був капітаном футбольної і волейбольної команд Стовбиної Долини, неодноразово ставав у їхньому складі чемпіоном району і призером обласних змагань. Так само неодноразово ставав чемпіоном району з настільного тенісу, завойовував звання  «Кращий спортсмен року Новосанжарщини».

Про шахи й говорити нічого! Будучи фактично  сільським шахістом-самоуком, Віктор Коба  «догрався» до звання кандидата у майстри спорту, неодноразово  ставав чемпіоном району, переможцем і призером різних обласних і республіканських змагань.

На початку 70-х він  став одним із ініціаторів створення у Стовбиній Долині мотобольної команди «Колос» і був  її першим капітаном. А після завершення кар’єри гравця, став мотобольним арбітром, довгі роки обслуговував матчі чемпіонату України як суддя республіканської категорії.

І це при тому, що вагомих спортивних успіхів Віктору Кобі вдавалося досягати, весь час живучи в рідному селі, де він понад 40 років «ніс культуру в маси», працюючи кіномеханіком. І в своїй основній професії він теж був кращим у районі.

Роботу кіномеханіка тривалий час поєднував з виконанням обов’язків інструктора зі спорту, учителя фізичного виховання місцевої школи. 

До останніх днів життя Віктор Антонович не переставав брати участь у спортивному житті свого села і району. Ще 8 вересня, коли в День танкіста у Стовбиній Долині  проводили футбольний турнір пам’яті легендарного земляка-танкіста Олександра Петровича Писаренка, Віктор Коба організував на його честь і шаховий турнір. На жаль, він став для нього останнім…

Рада ветеранів спорту Полтавської області глибоко сумує з приводу смерті ветерана спорту, активного організатора спортивного руху

КОБИ

Віктора Антоновича

і висловлює щире співчуття рідним і близьким покійного.