×

Понад 1 мільйон гривень полтавські чиновники спустили на вітер у черговому тендері

Уже неодноразово на сторінках газети «ПВ» ми писали про тендери, які проходять із суттєвими порушеннями. Протягом останнього року можемо спостерігати тенденцію, що перемогу здобувають зазвичай претенденти з найвищими пропозиціями, а всіх «невигідних» технічно відстороняють від участі в конкурсі.

Так вийшло цього разу і з закупівлею контейнерів для збору скляних, пластикових паперових відходів для потреб КАТП-1628. За інформацією сайту закупівель ProZorro, перемогу здобуло ТОВ «Торговельна компанія «Автофаворит», яке запропонувало найбільшу ціну – 2 млн. 691 тис. грн, тоді як мінімальна аналогічна пропозиція від ПрАТ «Барський машинобудівний завод» вартувала б місту лише 1 млн 560 тис. грн. Однак при остаточному виборі переможця її «чомусь» відхилили. У результаті місто вкотре втратило на націнках понад 1 млн грн.

Депутат Полтавської міської ради Віталій Павлій наголосив, що, попри законодавчі вимоги до тендерних закупівель, полтавські чиновники продовжують системно розтринькувати міський бюджет: – Міські керманичі провели черговий сумнівний тендер, цього разу на контейнери для збору скляних, пластикових та паперових відходів. Напевно, їхня єдина мета полягає в розкраданні міського бюджету, адже до виборів залишається дедалі менше часу.

Це вже не перший випадок проведення тендерів у місті, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою пропозицією. Та від такої «господарської» політики страждають звичайні полтавці, які й наповнюють наш місцевий бюджет.