×

Понад 100 полтавських випускників отримали золоті та срібні медалі

Традиційно урочиста церемонія нагородження відбулася в Палаці дозвілля «Листопад». Для 122 медалістів улаштували тематичне свято «Подорож навколо світу за 80 хвилин». Протягом свята випускників яскравими номерами вітали найкращі танцювальні колективи міста.

Серед тих, хто отримав медаль, і випускниця Тетяна Буря:
– З першого і по 11 клас навчалась на відмінно. Здала ЗНО і підтвердила, що достойна золотої медалі. Вважаю, якщо сильно чогось хотіти, то все обов’язково вдасться.

Підтримати дівчину в таку відповідальну мить прийшла і її родина.
– Дуже хвилювалися за доньку, однак це було приємне хвилювання. Відчували гордість у ту мить, коли Тетяні вручали золоту медаль. Це велике щастя для нас, батьків, – поділилася мама медалістки Лілія Буря.

Медалі випускникам вручали ректори полтавських вищих навчальних закладів та заслужені працівники освіти.

– Щиро вітаю медалістів, якими пишається наше місто. Розумію, що ці нагороди найдорожчі саме для ваших батьків, які підтримували вас у навчанні, переживали разом з вами хвилювання та раділи вашим успіхам. Запам’ятайте цей день, цю мить піднесення, момент визнання вашої наполегливої, цілеспрямованої праці. Упевнений, ви вступите в найкращі університети, здобудете гарну освіту, матимете гідну роботу, побачите світ, зустрінете справжнє кохання. За вами – майбутнє нашого міста, – звернувся до випускників та їхніх батьків ректор Полтавського національного технічного університету Володимир Онищенко.

А для директора Полтавського юридичного інституту Олександра Лемешка це свято було теж особливим. Його дочка закінчила з відзнакою Полтавську гімназію №17, і її нагородили золотою медаллю:

– Нещодавно в мене була розмова зі своєю дочкою про подальше навчання, адже здобуття вищої освіти – один з найголовніших розділів книги під назвою «життя». Багато хто з вас, можливо, уже вирішив їхати за кордон. Проте в нашій країні є чимало вищих навчальних закладів, які навчають не гірше, ніж, наприклад, у Польщі. Деякі полтавські виші потрапили навіть у рейтинги кращих у світі. Тому перед тим, як зробити остаточний вибір, пам’ятайте, що в нашому місті надають багато можливостей для студентів.

Особливе шанування директорам шкіл, які мають медалістів. Саме за їхню сумлінну працю та виховання гідних громадян України вони отримали подяки від Полтавської міської ради.

Директор навчально-виховного комплексу №36 Раїса Козак цього року випустила трьох медалістів. Згадує, як хвилювалась за них на олімпіадах та конкурсах, підтримувала в навчанні. Додає, що пишається кожним своїм учнем:

– Діти всі роки, які навчалися в школі, докладали максимум зусиль. Вони – наша гордість! Бажаю їм високих успіхів в усіх наступних починаннях. Хай щасливим буде для них шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники. Щасливої та щедрої долі в житті нашим випускникам!

Окрім медалей, кожен отримав подарунок від Полтавської міської влади – фітнес-браслет.