×

Портал допомоги Visit Ukraine 24/7

Visit Ukraine повідомив свою аудиторію, що відтепер й до нашої перемоги стає виключно порталом допомоги. Де українські та іноземні громадяни, незалежно від країни перебування, можуть отримати важливу інформацію з огляду на те, що в нашій країні наразі війна. Портал на зв’язку 24/7, на 4х мовах, працює гаряча лінія на всіх каналах зв’язку: за телефоном, у месенджерах та в онлайн-чаті.

Visit Ukraine фокусується на відповідях на життєво важливі питання:

·     Де знайти допомогу? Прихисток, транспорт, евакуація з небезпечних зон, виїзд закордон та інформація для  біженців.

   Як діяти в критичних ситуаціях? Докладні інструкції, корисні посилання та контакти.

·      Чим я можу допомогти Україні у боротьбі? Поради та контакти для співвітчизників й іноземців.

Сьогодні Visit Ukraine – це:
– безкоштовна гаряча лінія 24\7;
-цілодобова служба підтримки біженців, іноземців та українців, що залишились на території України;
– колл-центр;
– корисна інформація майже про всі країни (перетин кордону, юридичні поради, медицина, житло, працевлаштування і багато іншого);
– свіжий інформаційний контент 4-ма мовами.

Останні новини, важливі звернення української влади та реакція світу на події, інформація з комерційного, громадського та гуманітарного сектору у розрізі оголошеного воєнного стану. Тільки актуальне, корисне, перевірене л– у блозі VisitUkraine.Today. Усі матеріали оперативно готуються, спираючись на запити, що надходять.

Нагадаємо, що до війни Visit Ukraine працювали як всеукраїнське об’єднання у сфері туризму з інформаційним порталом для іноземних туристів, що подорожують Україною, та українців, які планують подорож за кордон.