×

Правоохоронці накрили шарашку з виготовлення лівого алкоголю – вартість вилученого понад 850 тис грн

Прокуратура Полтавщини спільно з податковою міліцією Полтавської та Дніпропетровської областей припинили діяльність осіб, які займалися незаконним виготовленням та реалізацією алкогольних напоїв елітних брендів без марок акцизного збору.

Під час обшуків вилучили обладнання для масового виробництва лікеро-горілчаних виробів (насоси, труби, лічильники, пластикові ємності тощо), 1200 літрів спиртової сировини, 820 літрів лікеро-горілчаних виробів. Загальна вартість вилученої «продукції» становить понад 850 тис. грн.

За версією слідства, алкогольні напої виготовляли, змішуючи етиловий спирт із водою та додаючи харчові барвники і ароматизатори. Продавали на території Полтавської, Дніпропетровської та Київської областей через  Інтернет-сайти та кілька каналів месенджера «Тelegram». Доставка клієнтам здійснювалася через одну з відомих поштових мереж, а оплата – грошовими переказами через поштові відділення або на банківські картки.

Досудове розслідування триває за ч. ч. 1, 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) повідомила Прес-служба прокуратури Полтавської області.