×

Правоохоронці Полтавщини викрили злочинну групу, яка виманила понад 600 тис грн, створивши псевдоломбард

Прокуратура Полтавської області спільно з поліцією та Службою безпеки у рамках кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, в особливо великих розмірах) викрили діяльність організованої злочинної групи, що діяла на території всієї України. Під час проведених 25 обшуків в осіб вилучені гроші, комп’ютерна техніка, платіжні картки банківських установ, на рахунки яких потерпілі перераховували гроші, засоби мобільного зв’язку, а також наркотичні засоби та зброя.

За версією слідства, учасники групи імітували створення товариства «Автоломбард» для подальших шахрайських дій, направлених на незаконне заволодіння грошима людей у великих розмірах. У шахрайський спосіб, під приводом реалізації конфіскованих транспортних засобів, вони заволоділи коштами громадян на загальну суму понад 600 тисяч гривень.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться слідчі дії. Також вживаються невідкладні заходи щодо накладення арешту на вилучене майно, повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.