×

Представлення нового голови Полтавської ОДА (трансляція)

В обласній державній адміністрації сьогодні представили нового голову ОДА. Як і передбачалося, ним став Олег Синєгубов. Представив його перший заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов.

Сергій Трофімов вручив Олегу Синєгубову службове посвідчення, Указ про призначення та побажав успіхів на новій посаді.

Він закликав громаду й депутатів обласної ради підтримати Олега Синєгубова та продемонструвати злагоджену командну роботу на благо Полтавщини. «Головне завдання Президента – покращити життя людей. До голів адміністрацій ті ж вимоги. У них має бути нульова толерантність до корупції, вони мають слідкувати за цільовим використанням коштів державного бюджету. Олег Синєгубов також повинен закінчити процес децентралізації в області й максимально залучити інвестиції в регіон», – повідомив Олег Трофімов.

Олег Синєгубов подякував Главі держави та його команді за довіру й окреслив пріоритетні завдання на посаді.

«У першу чергу проведу аудит усіх раніше прийнятих рішень та оціню їхню ефективність. На Полтавщині близько 2 тисяч обласних програм, більшість із яких неефективні. Також у регіоні будуть відкриті два офіси – інвестиційний та офіс реформ. Маю надію, що з вашою допомогою зможу створити дієву команду, щоб кожен полтавець відчув покращення життя на собі», – наголосив очільник облдержадміністрації.

Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу на новій посаді приділятиме створенню нових робочих місць, будівництву й налагодженню роботи силових структур. Уже за місяць пообіцяв представити громаді конкретний план дій.

У залі засідань Полтавської обласної ради, де відбулося представлення голови ОДА, були присутні міські голови, директори усіх департаментів та управлінь ОДА, представники районних державних адміністрацій, ОТГ, журналісти, а також громадськість. Охочі мали змогу поставити питання голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову. Питання громадськості стосувалися роботи силових структур, захисту прав журналістів, розвитку промисловості та агробізнесу.

Олег Синєгубов пообіцяв розібратися з кожним проблемним питанням, запросив до себе на прийом уже 13 листопада. Повідомив, що буде співпрацювати з пресою, проводити пресконференції та брифінги.

Цікаво, що Указ Президента України про призначення О.Синєгубова з”явився на офіційному сайті президента лише кілька годин тому. Ще сьогодні зранку його не було, хоча підписав Володимир Зеленський цей Указ вчора, а Кабмін погодив кандидатуру Синєгубова ще кілька тижнів тому під час виїздного засідання у Маріуполі. Утім і сам Сергій Трофімов визнав, що з призначенням на Полтавщині явно “затягнули”.

Олег Синєгубов за часи незалежності став другим “харківським посланцем” на посту голови Полтавської ОДА. Першим свого часу був Олександр Колесніков, який очолив облдержадміністрацію у червні 1998 року, щоправда, протримався він на цій посаді недовго: уже в листопаді 1999-го його змінив Анатолій Кукоба. Однак і він пробував на посаді ще менше — лише до березня 2000-го.

Після цього головами ОДА були: Євген Томін (2000-2003), Олександр Удовіченко (2003-2005), Степан Бульба (2005-2006), Валерій Асадчев (2006-2010), знову Олександр Удовіченко (2010 -2014), Віктор Бугайчук (березень-листопад 2014-го) і нарешті Валерій Головко, який пропрацював до 15 березня цього року. Відтоді обов”язки голови ОДА тимчасово виконував перший заступник голови Олег Пругло.

Довідково. Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року в Харкові. Працював слідчим на Південній залізниці. Також був ад’юнктом Харківського національного університету внутрішніх справ, старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін, економіки та соціології, доцентом тієї ж кафедри, заступником декана з навчально-методичної роботи. У 2013 році отримав вчене звання доцента кафедри цивільного права та процесу. По жовтень 2019 року – декан факультету № 6 ХНУВС. У 2018 році брав участь у конкурсному відборі на посаду судді Вищого антикорупційного суду України. А під час цьогорічних парламентських вибрів був довіреною особою кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» по виборчому округу №180 Олексія Красова. Також займався підприємницькою діяльністю.