×

Гончарук заявив у Полтаві, що уряд сприятиме нафтогазовидобувникам

«Полтавщина – один з провідних регіонів України. Тут є нафта, газ, місцеві корисні копалини… Кажу компаніям, які вже видобувають тут копалини – не бійтеся! Зараз хороший час робити тут бізнес. Якщо будуть проблеми, то ми ваші союзники».

Прем’єр – міністр України Олексій Гончарук на нараді в Полтаві заявив, що уряд та губернатор Олег Синєгубов сприятимуть надровидобувачам регіону.

«Полтавщина – один з провідних регіонів України. Тут є нафта, газ, місцеві корисні копалини… Кажу компаніям, які вже видобувають тут копалини – не бійтеся! Зараз хороший час робити тут бізнес. Якщо будуть проблеми, то ми ваші союзники», – заявив прем’єр.

При цьому він розповів, що надрокористування – одна з галузей, де є корупційні схеми.

«На центральному рівні замінили менеджмент по геології та надрам. Там більше хабарництва не має. Думаю, тут таке ж має бути – ті, хто працює з корисливими копалинами, мають працювати максимально комфортно… Хочу аби будь яких натяків на корупцію на Полтавщині не було. Про це вже говорили з губернатором…

Всі мають чесно, офіційно працювати, а не підпільно. Хто не так, то звернемося до правоохоронних органів аби вони вживали заходи…» – заявив О.Гончарук.

Прем’єр неодноразово підкреслив, що держава повинна підтримати бізнес надровидобувачам.

Стати учасником наради можна тут:

https://www.youtube.com/watch?v=ldC0ZRa8RtM&feature=emb_err_watch_on_yt