×

Профілактика отруєння грибами

Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Але засвоюванню грибів заважає значний вміст у них клітковини, хітину, який не тільки не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, але й перешкоджає доступу травних соків. Лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється, тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. І ні  в  якому разі гриби не можна споживати дітям.

Пам’ятайте! Гриби мають властивості вбирати з землі весь спектр отруйних речовин, таких як ртуть, свинець, цинк, миш’як та ін. Їх вживання іноді закінчується трагічно – грибними отруєннями, а деколи  призводить до смерті людини.

Щоб не отруїтися дикорослими грибами, краще відмовитись від споживання дикорослих грибів, як від продукту взагалі, а споживати штучно вирощені, купуючи їх у магазині. Не купуйте гриби на стихійних ринках чи  у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних  ринках, де вони проходять відповідний контроль.

Прикро, що більшість людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Основні причини отруєнь:

– вживання отруйних грибів;

– неправильне приготування умовно-їстівних грибів;

– вживання старих або зіпсованих їстівних грибів;

– вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).

Значна кількість грибів, які досі вважалися їстівними, містять мікродози отруйних речовин. Якщо вживати їх декілька днів поспіль – також може статися отруєння.

Суворо треба дотримуватись правил консервування грибів. Неправильно приготовані консервовані гриби можуть викликати дуже важке захворювання – ботулізм. Гриби, які довго зберігалися, обов’язково прокип’ятіть 10-15 хвилин.

Первинні ознаки отруєння:  (нудота, блювота, біль у животі, пронос) – з’являються через 1-4 години після вживання грибів, залежно від виду гриба, віку та стану здоров’я потерпілого, кількість грибів, які людина з’їла. Біль та напади нудоти повторюються декілька разів через 6-48 годин, а смерть настає через 5-10 днів після отруєння.

Якщо з’явилася підозра на отруєння грибами, викличте швидку медичну  допомогу. Одночасно, очікуючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5-6 склянок кип’яченої води або сольового розчину; надавіть пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; коли промивні води стануть чистими прийміть активоване вугілля (4-5 пігулок).

Після надання первинної допомоги дайте випити потерпілому міцного чаю, кави або злегка підсоленої води, щоб відновити водно-сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг потерпілого грілки для полегшення його стану. З’ясуйте, хто вживав разом із постраждалими  гриби і проведіть їм профілактичні заходи.

Забороняється  вживати  будь – які ліки та їжу, а тим паче алкогольні напої, молоко – може прискорити всмоктування токсинів.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області застерігає: отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню. Життя потерпілого залежить від своєчасного надання людині  допомоги. Замисліться, чи варте таке сумнівне задоволення Вашого життя, життя Ваших близьких та дітей.