×

ПРОЙШЛА ХОДА ПАМ’ЯТІ НАРОДНОГО МЕРА КРЕМЕНЧУКА ОЛЕГА БАБАЄВА

26 липня – трагічна дата в житті всієї  кременчуцької громади. 7 років тому  підступна куля вбивць забрала життя народного мера Кременчука Олега Бабаєва.

Біль від цієї втрати і дотепер не вщухає в серцях кременчужан, які назавжди запам’ятають Олега Бабаєва як розумного керівника, талановитого господарника та людину з великим кременчуцьким серцем, що дав новий поштовх розвитку Кременчука. 

У переддень трагічної смерті Олега Бабаєва кременчужани запланували пройти ходою пам’яті вулицями нашого міста, яке він дуже любив і прагнув спільно з громадою зробити  кращим  в Україні.

Увечері, близько о 20.00 год. кременчуцька громада розпочала збиратися на вул. Сумській – біля пам’ятної стели, встановленої на місці вбивства народного мера Кременчука. У цей день до підніжжя стели лягли оберемки живих квітів.

Потім  до скверу, названого на честь народного мера, рушили     учасники пам’ятної ходи. До неї долучилися міський голова Віталій Малецький і  народний депутат України Юрій Шаповалов із родинами, сім’я Олега Мейдановича та його друзі Олександр Плужник і депутат Полтавської обласної ради Руслан Телятник,  члени виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, депутати різних рівнів, тисячі кременчужан, які особисто знали Олега Бабаєва, підтримували його ініціативи та які  до цих пір пам’ятають його добрі справи на благо Кременчука.