×

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо львів’янина, який вчинив 7 злочинів на Полтавщині

За процесуального керівництва Лохвицького відділу Лубенської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 30-річного жителя Львівської області, який тимчасово проживав у м. Лохвиці. Він обвинувачується у вчиненні низки корисливих та корисливо-насильницьких злочинів у період умовно-дострокового звільнення із місць позбавлення волі.

За версією слідства, упродовж липня-вересня 2019 року на території Лохвиці чоловік незаконно заволодів чужим майном (мобільними телефонами, планшетом, автомагнітолою, навігатором тощо), спричинивши громадянам понад 28 тисяч гривень збитків. Викрадав речі з кишень одягу, автомобілів, квартир. Часто діяв у стані алкогольного сп’яніння.  

Дії особи кваліфіковані за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно), ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) та ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій) КК України. У кримінальному провадженні 7 епізодів, повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.