×

Прокуратура Полтавщини направила до суду обвинувачення щодо підозрюваних у ґвалтуванні та розбещенні дітей

Прокуратура Полтавської області завершила процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно двох киян. Обвинувальний акт щодо них направлений до Дніпровського районного суду м. Київ для розгляду за  ч. ч. 4, 5 ст. 301 (виготовлення та зберігання з метою розповсюдження та збуту зображень та відеопродукції порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію, з примушуванням неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень та відеопродукції порнографічного характеру, вчинені повторно), ч. ч. 3, 4 ст. 152 (зґвалтування, вчинене повторно щодо неповнолітньої особи та особи, яка не досягла 14 років), ч. ч. 1, 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку та малолітньої особи) КК України. Окрім того, ще один підозрюваний у цьому провадженні перебуває у міжнародному розшуку.

За версією слідства, житель Києва за домовленістю з іншими особами,  маючи професійну апаратуру для фото- та відеозйомок, використовуючи знання дитячої психології, підшуковував на вулиці та в соціальних мережах неповнолітніх та малолітніх дівчат. Входив у довіру і на орендованих ним квартирах примушував брати участь у фото- та відеозйомках порнографічного характеру з метою подальшого збуту виготовленої «продукції». Під час зйомок дітей ґвалтували та розбещували, застосовуючи  психологічний тиск.

У справі досліджувалося майже 150 епізодів протиправної діяльності,  потерпілими є десять неповнолітніх та одна малолітня дівчинка, повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.