×

Прокуратура повідомила полтавця про підозру у погрозі насильством журналістці

За результатами судової лінгвістичної, семантико-текстуальної та психологічної експертиз 13 листопада 2019 року одному із жителів Полтави  повідомлено про підозру у погрозі насильством журналістці у зв’язку із здійсненням нею законної професійної діяльності, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 345-1 КК України.

За версією слідства, у травні 2017 року за статтю, розміщену в інтернеті, полтавець направив журналістці текстове повідомлення з погрозою насильства, а також розмістив допис із такими погрозами у своєму обліковому записі у соціальній мережі «Facebook». Досудове розслідування у кримінальному провадженні, здійснюване слідчим відділом Полтавського відділу поліції ГУНП в області за процесуального керівництва Полтавської місцевої прокуратури, триває, повідомили у прес-службі прокуратури області.

Жодних прізвищ у прокуратурі не назвали, але згодом стало відомо, що йдеться про Андрія Князєва, а журналістка – Дарина Синицька з інтернет-видання “Полтавщина”.