×

Прокурором Полтавської області став 34-річний Ярослав Голинський

Заступник Генерального прокурора України Віктор Трепак представив колективу прокуратури Полтавської області нового керівника – Ярослава Голинського.

Звертаючись до присутніх, Віктор Трепак зазначив, що прокуратура потребує реформи, адже сьогодні рівень довіри до неї вкрай низький. «Реформа робиться для того, щоб побудувати об’єктивно нову прокуратуру, де принципами у роботі будуть честь і совість. Цей процес непростий, але він необхідний. Цього вимагає суспільство», – сказав заступник Генерального прокурора.Також Віктор Трепак назвав ключові пріоритети для органів прокуратури Полтавщини.

«Протидія корупції, організованій злочинності – це ті важливі питання, які сьогодні стоять перед вами», – підкреслив Віктор Трепак.У свою чергу Ярослав Голинський подякував за високу довіру та запевнив, що спрямує роботу колективу на забезпечення поставлених завдань.       «Амбіція в мене одна – Закон і Правопорядок», – наголосив новий керівник прокуратури Полтавщини.

Довідково: Ярослав Олегович Голинський народився у квітні 1985 року у м. Тернопіль. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Одеській юридичній академії. В органах прокуратури працює з грудня 2007 року. До призначення на посаду працював заступником прокурора Київської області, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.