×

Приймальня народного депутата України Андрія Бобляха працює

Днями в Полтаві розпочала функціонувати приймальня народного депутата України від «Слуги народу» Андрія Бобляха. Розташована вона в центральній частині міста за адресою: вул. Пушкіна, 10, та приймає відвідувачів з понеділка по п’ятницю.

Андрій Боблях зауважив, що зазначене місце обране невипадково. Розташування в центральній частині міста зручне як для містян, так і жителів району та області, оскільки в центральній частині міста простіше орієнтуватися:

– Громадська приймальня – це спосіб взаємодії з виборцями, а отже, її місце має бути доступне для всіх. Сюди можна звернутися по допомогу у розв’язанні проблемних питань, отримати безплатну консультацію тощо. У цьому офісі проходитимуть і особисті прийоми, під час яких ми разом обговоримо проблеми, що турбують полтавців та спробуємо їх розв’язати.

Андрій Боблях зауважив, що приміщення приймальні також планують використовувати як своєрідний хаб, де проводитимуться різноманітні заходи:


– Цей офіс – місце всебічного розвитку. Тут проходитимуть різноманітні навчальні тренінги, семінари, зустрічі та майстер-класи. Нині ми запрошуємо до співпраці освітні заклади, громадські організації та пропонуємо свою допомогу в організації різноманітних наукових, культурних, бізнесових заходів. Від нас – приміщення, обладнання, wi-fi, від наших гостей – цікаві ідеї для розвитку міста, молодіжних ініціатив.

Якщо у вас виникають труднощі або вам потрібна допомога в реалізації ваших задумів та ідей, проведенні круглих столів, семінарів, тренінгів, звертайтеся за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 10. Графік роботи приймальні: Пн-чт: 9.00–17.00, пт: 9.00–16.00.