×

Прийом громадян у Полтавській місцевій прокуратурі

Питання організації особистого прийому громадян, розгляду звернень та запитів є важливим напрямом діяльності Полтавської місцевої прокуратури. Станом на кінець 2019 року до вказаної прокуратури надійшло більше тисячі скарг, з яких вирішені 890, ще понад 500 направлені за належністю до інших відомств, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області .

На особистих прийомах у прокурорів побувало більше 300 громадян, з яких безпосередньо керівник прокуратури прийняв 57 осіб.

Письмове звернення до Полтавської місцевої прокуратури можна надіслати поштою на адресу: 36020, м. Полтава, вул. Козака,1 чи передати особисто або через уповноважену особу, права якої на це оформлені відповідно до чинного законодавства.

Окрім цього, громадяни можуть залишати звернення у зручний для них день та час у скриньці «Для скарг і заяв», встановленій у приміщенні прокуратури на першому поверсі.

Також полтавці можуть звернутися зі скаргами на телефон «гарячої лінії» (0532) 56-91-72 або надіслати їх на електронну адресу: zvern_plmp@pol.gp.gov.ua