×

Пирятинці – чемпіони України з футболу серед ветеранів 55+

18 та 19 вересня в м. Києві (Вишневе) відбулись фінальні ігри Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55 років і старші пам’яті видатного футболіста Володимира Лозинського. В Чемпіонаті взяли участь 9 кращих команд України, які були розбиті на 3 підгрупи.

У фінальну частину потрапили 6 команд. Зігравши внічию 1:1 з командою “Абориген” та обігравши з рахунком 5:0 “Ветеран”, ФК “Пирятин-Полтавщина” зустрілась за вихід у фінал з командою Житомирської області, яку пирятинці здолали з рахунком 5:4.

У фіналі команда ФК “Пирятин – Полтавщина” зустрілась з титулованим суперником “Абориген” з Луцька. Основний час закінчився з рахунком 0:0, а у пробитті одинадцятиметрових штрафних ударів кращими були ФК “Пирятин – Полтавщина”. Вперше в історії Полтавського футболу Чемпіонами в категорії 55 р.+ з футболу стала команда ФК “Пирятин-Полтавщина”. Нагороди та кубок футболісти отримали від тренера Національної Збірної України з футболу Олександра Петракова.

Нагадаємо, що до цього часу пирятинці були чемпіонами України в категорії 40р.+; тричі в категорії  45р.+ та двічі вигравали Європейські трофеї.

За ФК “Пирятин-Полтавщина” грали: воротарі Павло Паюров та Андрій Корсунський, гравці Віктор Куванніков, Віктор Омельянчик, Олександр Федан, Володимир Коновальчук, Володимир Зінченко, Віктор Сотніченко, Анатолій Івко, Володимир Кувальчак, Анатолій Матяш, Вадим Маньковський, Валерій Стеценко, Олександр Поляков та тренер Сергій Плетінь.

Місцевий осередок ГО “ВФСТ “Колос” висловлює подяку за сприяння та фінансову підтримку міському голові Андрію Сімонову, Олександру Ящику та Вадиму Сокуру за можливість участі у фінальній частині Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 55 років і старші.